Doplňkové RX služby

RX FINANCE vám nabízí kompletní finanční poradenství. Hypotéka je náš vlajkový produkt, ale zvládneme toho mnohem víc. Vše rychle a se zkušeným týmem v zádech.

 • Pojištění na míru

  Chraňte svůj majetek i sami sebe. K hypotéce je dobré pojištění nutností, abyste byli krytí v případě nečekané životní situace. V nabídce máme produkty většiny pojišťoven, co v ČR působí, takže vám sestavíme optimální balíček. Rádi pro vás vyřídíme nejen pojištění majetku, ale i pojištění odpovědnosti nebo životní pojištění.

 • Investice

  Do týmu jsme dostali odborníky, kteří se ve významných bankách i fondech věnovali VIP a podnikatelské klientele. Proto vám můžeme nabídnout špičkové služby privátního bankovnictví. Stavte se za námi, nechte si sestavit investiční plán a naplňte své sny. Pomůžeme vám zkombinovat správné produkty, abyste byli zajištěni v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

 • Podnikatelské úvěry

  Máte nápad ale chybí vám finance? Potřebujete vyřešit provozní financování nebo dále rozvíjet svůj byznys? Máme zkušenosti s velkými projekty i malými nápady a rádi se postaráme o OSVČ i středně velkou firmu. Přijďte a porovnáme vám dostupné nabídky raz dva.

 • Stavební spoření

  Že má stavební spoření nejlepší roky za sebou? Kvůli nízkým úrokovým sazbám je zase v kurzu. Stačí pravidelně spořit a hned dosáhnete na státní podporu. Navíc už dávno neplatí, že byste našetřené prostředky museli použít výhradně na investice do bydlení. Rádi vám vybereme nejvhodnější stavebko i pro vás.

 • Spotřebitelské úvěry

  Umíme se o vás postarat i ve chvíli, kdy chcete obyčejnou půjčku. Srovnáme za vás nabídky bank, takže si snadno vyberete podle toho, kolik chcete měsíčně splácet.