Náš příběh

Trh se změnil, a proto jsme spojili síly, abychom pomohli s financováním nemovitostí i vám.

Kdo za tím stojí?

Přední realitní síť RE/MAX se po letech spolupráce rozešla s předchozím prodejcem hypoték. RE/MAX nebyl spokojený s výsledky, což byl důvod vzniku vlastní dceřiné firmy RX FINANCE, jež se zabývá kompletním finančním poradenstvím od ledna 2019. Kromě hypoték a úvěrů na bydlení, nabízíme i pojištění a investice.

RX FINANCE Services, s.r.o. je vlastněná na půl firmou Kreuziger & Sobotik (majitel licence RE/MAX v ČR) a společností Hypodům. Za ní stojí skupina pěti podnikatelů, kteří v minulosti spojili své 3 poradenské firmy. Historie nejstarší z nich sahá až do roku 1998. Náš tým tak tvoří zkušení poradci, kteří si prošli obdobím krizí i růstu. Za celou dobu podnikání na poli hypotečního financování jsme obsloužili přes 19 000 klientů v objemu 39,1 mld. hypotečních úvěrů.

RX tým, který vám poradí v každé situaci

Radek Vachulka

Chief Executive Officer

Mám velké zkušenosti z České spořitelny, Equa bank nebo z Gepard Finance, kde jsem působil jako člen představenstva a spolumajitel firmy. Společně se současným týmem chceme připravit naše služby v ještě atraktivnější a jednodušší podobě.

Tereza Orlová

Finance & Operations Manager

První hypotéku jsem klientovi zařídila na přelomu tisíciletí. Můžu tedy říct, že se jim věnuji celý svůj pracovní život. V RX FINANCE se starám o přijímání nových makléřů, vztahům s partnery a smlouvám.

Martin Pešek

Business Development Manager

Starám se, aby tržní podíl RX FINANCE rostl a za naší prací zůstávali spokojení klienti i makléři.

Martin Širanec

Relationship Manager

Hypotékám se věnuji déle než 15 let. V RX FINANCE řeším přijímání nových makléřů, takže pokud pro nás chcete pracovat, určitě se potkáme. Zároveň mám na starosti interní procesy a postupy.

Proč si vzít hypotéku u RX FINANCE? Prohlédněte si 8 výhod
V čem jsme nejlepší